Dámský tmavě modrý kašmírový svetr – univerzální klasika

Tmavě modrá barva, často označovaná jako „navy“, patří mezi ženami a dívkami k nejoblíbenějším barvám. Je obvykle velmi tmavá, jen o stupínek světlejší než černá, a v celkovém outfitu se může spolupodílet na kontrastním barevném ladění se světlými součástmi oblečení. Navy svetřík s výstřihem do V, pod kterým je bílé tričko s okrouhlým výstřihem je reprezentativní demonstrací.

Tmavě modrá je navíc jednou z nejuniverzálnějších barev, kterou lze perfektně kombinovat prakticky s libovolnými dalšími barvami. Na rozdíl od elegantní černé se temně modrá barva lépe snáší s hnědými koženými doplňky – botami, kabelkou či páskem a samozřejmě ji lze bezpečně kombinovat i s koženými doplňky v černé barvě. Navíc přidává modrý nádech i punc elegance a nepůsobí tak „jednoduše“ jako černá barva. Ale podobnost s černou přidává temně modré barvě eleganci.

Temně modrá barva nepůsobí nepatřičně ani u formálního oblečení, ani s džínami či vyloženě sportovním outfitem. Hodí se do práce, na schůzku i na procházku či na sport.

Kašmírové svetry prakticky libovolného střihu v temně modré barvě jsou s přehledem těmi nejžádanějšími.

Naší nabídku modrých kašmírových svetrů britské prestižní značky N.PEAL najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*