Rukavice Stetson

Značka Stetson je ikonou mezi klobouky a čepicemi. Letos rozšířila svou nabídku o kvalitní rukavice jak pro dámy, tak pro pány.

Rukavice jsou ryze funkčním módním doplňkem. Především chrání ruce před chladem a před nepřízní počasí. V průběhu času se konstrukce bussines rukavicí vyprofilovala – prstové rukavice z kůže, nejlépe nějaké jemnější (kozinka, telecí, jehněčí). Jejich barva je černá nebo v uvolněnějších případech hnědá. Rukavice mohou být vypodšívkované jemnou a hřejivou látkou, která musí být dostatečně tenká.

Pánské rukavice značky Stetson jsou kožené. Často jsou vypodšívkované slabým, ale hřejivým fleecem v charakteristické oranžové barvě. Dámské rukavice mají v některých případech na hřbetu rukou vlněnou pleteninu, která vypadá opravdu chic.

Rukavice se často používají jako dárek pro někoho blízkého. Jediné co v takovém případě potřebujete znát je velikost ruky. Obvykle se měří obvod dlaně a pokud ho znáte je riziko nesprávné volby opravdu minimální.

Naší nabídku pánských rukavic najdete na www.SEKORA.cz a dámských na www.SEKORA.cz .Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*