Náměty na dárek k sv. Valentýnu – dárky pro ženy

Svátek sv. Valentýna, který se slaví každoročně 14. února je mezi lidmi západní a křesťanské kulturní tradice vnímán jako svátek lásky a zamilovaných.

Od počátku 20. století se především ze Spojených států šíří i zvyk obdarovat toho, koho máme rádi dárkem a projevit tak náš zájem o tuto osobu. Mezi typické dárky patří květiny, cukrovinky a oblečení.

V následujících odstavcích si Vám dovolujeme předložit nekolik námětů na opravdu kvalitní a nezapomenutelné dárky ke dni sv. Valentýna.

 

 

Proplétaný opasek

Proplétané pásky jsou zajímavým zpestřením dámského šatníku. Jsou k dispozici v širokém spektru barev od klasické modré a hnědé až po módní růžovou či červenou. Jsou vyrobené propletením bavlněných vláken, což jim poskytuje nevšední texturu a na obou koncích jsou zakončené koženými obálkami, které celkový vzhled zatraktivňují. Proplétané pásky jsou moderní, elegantní a líbivé.

 

 

 

 

Kabelka na notebook

Ženu, která alespoň občas přenáší svůj notebook rozhodně potěší elegantní kožená kabelka na notebook. Kabelky mají nejen nadčasový a nonšalantní vzhled, ale jsou uzpůsobeny právě pro přenášení laptopu prostřednictvím oddílu, který je polstrován hmotou, která pohlcuje nárazy. Kabelky americké značky McKlein v naší nabídce jsou i dostatečně prostorné, dokonale řemeslně zpracované a funkčně velmi promyšlené.

 

 

 

Kašmírová šála

Kašmírové šály prestižní britské značky N.PEAL jsou nejen hebké a hřejivé, ale i esteticky zdařilé a stylové. Poskytují tak nejen ochranu před nepřízní počasí, ale jsou takovým módním doplňkem, který podtrhuje a oživuje celkový vzhled. Velmi oblíbená je kašmírová šála s leopardím motivem.

 

 

 

 

 

Čepice značky Stetson

Čepice nejen chrání před nepřízní počasí nebo před chladem, ale ženám i sluší. Navíc se čepice v poslední době stávají i ceněným módním doplňkem. V naší nabídce najdete široké spektrum čepicí legendární americké značky Stetson, která se celosvětově proslavila především svými westernovými klobouky.

 

Kašmírový svetr

Kašmírový svetr je absolutní klasika. Je jemný, hebký na omak, velice hřejivý a při správné údržbě téměř nezničitelný. Nejoblíbenějším typem kašmírových svetrů je svetr s výstřihem do V, který lze nosit jak samostatně, tak i pod sako. Svetry britské značky N.PEAL, které najdete v nabídce www.SEKORA.cz  patří mezi ty, které se stále vyrábějí z toho nejkvalitnějšího kašmíru tradičním výrobním postupem.Kromě svetrů s výstřihem do V najdete v naší nabídce i svetry propínací, vestičky či vyloženě sportovní modely.

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*