Pánský outfit pro inspiraci XVI

Dnešní pánský outfit pro inspiraci je uvolněný, relaxovaný a pohybuje se někde na pomezí business casual dress codu a smart casual dress codu.

Základem je pánský svetr do V s diamantovým vzorem v modré barvě z possum merino vlny novozélandské značky Native World. Jde o tmavě modrý sportovně laděný svetr s diamantovým (tzv. argyle) vzorem na pření straně svetru. Záda i rukávy svetru jsou v temně modré barvě a na předním dílu svetru je výrazný kostičkový vzor s kosočtverci ve světlejším odstínu modré, béžové, černé barvě. Přes kosočtverce vedou diagonálně tenké stříbrné linky. Svetr je mimořádně teplý ale zároveň jemný a příjemný na omak.

Svetr je doplněný plochou čepicí s kšiltem (bekovkou) Stetson Kent. Jedná se o tmavě modrou bekovku s velkým a výrazným květinovým vzorem. Vzorek je provedený v tmavším, téměř černém, odstínu. Na zadní straně je mosazné logo Stetson v černé a červené barvě.

Svetr je doplněný klasickou bílou košilí Turnbull & Asser. Bílá košile, která byla použitá, je silně konzervativní a dobře ladí s výraznými vzory na svetru i bekovce.

Svetr – Modrý svetr s výstřihem do V a diamantovým vzorem, Native World
Košile – Bílá košile s dlouhým rukávem se zapínáním na 3 knoflíky, Turnbull & Asser
Čepice – Stetson Kent – tmavě modrá bekovka s květinovým vzorem

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*