Schott 740 – originální a autentický námořnický kabát

Kabát americké značky Schott NYC s označením 740 je zcela autentickým námořnickým kabátem, který značka dodává americkému námořnictvu  Jedná se o kabát s dvouřadým zapínáním a délkou do poloviny stehen, tzv. Pea Coat (více se o těchto kabátech dozvíte na našem blogu).

Kabát Scott 740 je mimořádně teplý a pohodlný. Kabát má dodatečnou vrstvu polyesterové tepelné izolace, která je našitá pod vlněno-nylonovým (70 % vlny) svrškem kabátu. Vrstva izolace je mezi svrškem kabátu a nylonovou podšívkou.

Kabát má temně modrou, téměř černou barvu. Kabát vypadá jako černý a pouze za slunečního světla se projeví modrá složka.

Kabát má dvě velké, prostorné náprsní kapsy a dvě klasické kapsy přístupné zvenku. Náprsní kapsy jsou opravdu velké a pojmou i čtečku Kindle. Zvnějšku přístupné kapsy jsou dostatečně velké i pro chlapské ruce.

Na levém rameni je vyšité logo výrobce černou nití. Podšívka kabátu je prošitá velkým diamantovým vzorkem a zevnitř kabátu je našitá velká identifikace majitele  včetně odkazu na příslušný armádní předpis podle kterého byl kabát vyrobený.

Značka Schott NYC (více se o této značce dozvíte na našem blogu) dodává kabáty americkému námořnictvu od 40. let 20. století a model 740 je zcela autentickým a originálním modelem Pea Coatu.

Kabát Schott 740 najdte na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*