Vázání šál (III)

Vázání šál IIIŠála, uvázaná podle tohoto návodu, má asymetricky umístěný uzel na straně. I když šála, uvázaná podle dnešního návodu, dobře chrání krk před chladem či nepřízní počasí, je především originálním a estetickým módním doplňkem.

Pro uvázání šály podle tohoto návodu je lepší použít šálu, která není příliš tlustá, tak, aby výsledné uvázání nebylo moc silné, robustní a velké. Jako ideální pro tento způsob uvázání šály se bezpochyby jeví šála hedvábná, která má charakteristický a specifický lesk a navíc perfektně ladí i svou texturou k běžnému těžšímu zimnímu oblečení. Uvázaná šála působí velmi uvolněným, nonšalantním dojmem a přitom je perfektně funkční a dobře chrání krk před chladem, větrem i deštěm nebo sněžením.

 

Vázání šál III - 11. Položte si šálu zezadu okolo krku tak, aby byla přeložená přibližně v polovině své délky.

Vázání šál III - 22. Volné cípy obtočte zepředu okolo krku a přetáhněte opět dopředu. Vznikne poměrně tlustší vrstva šály, která perfektně udržuje krk v teple i v mimořádně chladném počasí.

Vázání šál III - 33. Na šále uvažte dvojici uzlů nebo – pokud je šála dostatečně dlouhá – uzel a mašli. Uzel příliš neutahujte tak, aby šála nebyla příliš těsná.

4. Uvázaný uzel přesuňte na jednu stranu krku tak, aby vznikl asymetrický dojem z uvázané šály.

Naší nabídku hedvábných šál najdete na www.SEKORA.cz.

Vázání šál IIIVázání šál IIIPříbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*