Kašmírový svetr s okrouhlým výstřihem – sportovní noblesa

Těmto svetrům se také říká pulovr (pullover) a patří mezi historicky nejstarší typ svetrů. Jejich původ je možné vystopovat až do 15. století a jejich prvními uživateli byli rybáři a námořníci. Jde o klasickou součást sportovně laděného oblečení a mohou se nosit na košile nebo na polokošile k džínám, sportovním kalhotám nebo i k oblekovým kalhotám. Svetry s okrouhlým výstřihem se do obleku nebo pod sako příliš nehodí a vždy přidávají uvolněnější, méně formální a relaxovanejší nádech oblečení.

Klasickými barvami těchto svetrů jsou tmavě modrá, šedá nebo černá, ale výborně ladí i pastelové barvy (žlutá, červená, světle modrá, modrozelená, fialová či meruňková).

 

Kašmírový svetr s okrouhlým výstřihem značky N.PEAL nosil i Daniel Craig jako James Bond ve Skyfallu (více najdete na tomto blogu v příspěvku James Bond ve Skyfallu nosí kašmírový svetr N.PEAL).

Prosím, prohlédněte si naší nabídku pánských kašmírových svetrů s okrouhlým výstřihem prestižní britské značky N.PEAL, kterou najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

1 Komentáře.

  1. S vlněnfdmi svetry neme1m předliš zkušenosted. To spedš s vlněnfdmi kabe1ty. Ve velkfdch mraczeh mi bylo teplo až v kombinaci vlněne9ho svetru s vlněnfdm kabe1tem a pašmednou (tou pravou vlněnou). S termopre1dlem me1m vfdbornou zkušenost. Termotedlko jsem dostala, takže nevedm jestli se i termopre1dlo vyre1bed v různfdch „hřejivostech“. V tom me9m je v mraczeh opravdu teplo. Teď už se nosit nede1, protože by v něm bylo moc horko. Navedc je dostatečně dlouhe9 i do bokovfdch kalhot apod. Určitě se vyplated si aspoň jedno poředdit. Zvle1šť pokud jste aspoň z poloviny takovfd zmrzledk jako je1 :) Adivey

Přidat komentář


*