Zimní hedvábné šály A Piece of Chic

Hedvábné šály jsou stylovým módním doplňkem. Vypadají opravdu luxusně, hedvábí má charakteristický lesk, je mimořádně příjemné na dotek a struktura hedvábí výborně ladí s vlněnými látkami, které se často používají pro svrchní součásti oblečení. Na druhou stranu hedvábí není materiálem, který by dokázal zahřát podobně jako vlna nebo kašmír. Více se o hedvábí dozvíte na našem blogu.

Zimní hedvábné šály francouzské značky A Piece of Chic jsou vyrobené z těžší, tlustší hedvábné látky. Navíc jsou tyto šály tzv. rukávového střihu (více se o šálách rukávového střihu dočtete na našem blogu), což má za efekt to, že látka je zdvojená. Výsledkem je, že zimní hedvábné šály francouzské značky A Piece of Chic opravdu perfektně vypadají a přitom dostatečně chrání před chladem a rozmary počasí.

Zimní šály A Piece of Chic jsou obvykle z látek, které jsou v tlumenějších, zimních barvách. I ty, které mají výraznější barvy mají utlumený barevný kontrast mezi podkladem a vzorkem a proto se k zimnímu oblečení perfektně hodí.

Zimní hedvábná šála asi není tou nejlepší volbou do opravdu arktického počasí, s hlubokými mrazy a prudkým ledovým větrem. Ale jsou naprosto ideální do typické středoevropské zimy, pro dennodenní nošení do práce i pro opravdu formální příležitosti. I jako doplněk bundy či volnočasového kabátu vypadají opravdu chic. A navíc hedvábí nedráždí pokožku a tyto šály mohou nosit i lidé s alergiemi.

Naší nabídku zimních hedvábných šál francouzské značky A Piece of Chic najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*