Dámské propínací svetry na zip

Dámské propínací svetry na zip jsou mezi ženami hodně oblíbené. Jsou totiž mimořádně praktické a pohodlné, výborně dokáží zahřát a nonšalantně vypadají. Dámské propínací svetry na zip rozhodně nepůsobí formálně, jsou mimořádně uvolněné, casual.

Dámské propínací svetry na zip novozélandské značky Native World jsou decentně ozdobené typickými novozélandskými vzory, které jsou na vnitřní straně límce a na koncích rukávu. Vzory jsou dobře velikostně vyvážené a jsou provedené v černé barvě, která působí velmi jemně a nenápadně. Zdobení typickými novozélandskými vzory propůjčuje svetrům jedinečný look a spolehlivě svetry identifikuje s Novým Zélandem, kusem stále zachovalé přírody a místem, kde lidé dokáží žít v poklidu i v dnešní uspěchané době.

Svetry jsou upletené z possum merino vlny, což je směs té nejkvalitnější novozélandské ovčí merino vlny a vlny z vačnatce kusu liščího. Tato kombinace je nejen příjemná na omak a jemná, ale navíc je i mimořádně hřejivá (více se o possum merino vlně dozvíte na našem blogu).

Dámské propínací svetry na zip novozélandské značky Native World najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*