Dámský outfit pro inspiraci (XIII)

Mimořádně uvolněný, relaxovaný a přitom elegantní a sexy. Tak by se dal charakterizovat dnešní dámský outfit pro inspiraci. Jedná se jednoznačně o volnočasový outfit, který ale lze snadno změnit na outfit, který plně vyhovuje i dámskému Bussines Casual Dress Codu (více se o tomto dress codu dozvíte na našem blogu).

Nejvýraznější součástí dnešního outfitu je klasická bekovka v decentní šedé barvě. Bekovka Stetson Bangor je vyrobená z látky, která obsahuje 70% kašmíru a 30% hedvábí a je naprosto ojediněle příjemná na omak a zároveň i hřejivá a vhodná i do chladnějšího počasí. Bekovka je nasazená „uličnicky“ s kšiltem dozadu a jenom změnou nasazení bekovky kšiltem dopředu zaměníte tento outfit tak, aby plně vyhovoval Bussines Casual Dress Codu.

Bekovka je doplněná teplým a příjemným svetrem s rolákem z possum merino vlny (více se o possum merino vlně dozvíte na našem blogu). Svetr má volnější, širší a povolenější rolák, který jenom přidává na celkově relaxovaném nádechu celého outfitu.

Rolák – Černý svetr s volným rolákem, Native World
Čepice – Stetson Bangor – luxusní šedá kašmírová bekovka

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*