Stetson Saks – klasický homburg klobouk

Stetson Saks je klasickým představitelem homburg klobouků, které jsou dnes těmi nejspolečenštějšími a nejvíce formálními běžně nošenými klobouky. Homburg klobouky mají užší krempu, která je na okrajích mírně zahnutá směrem vzhůru a jejich koruna má kulatější tvar. Na vrcholu koruny mají vytvarovanou podélnou prohlubeň, která je pro tyto klobouky charakteristická. Více se o homburg kloboucích dozvíte na našem blogu.

Stetson Saks je homburg klobouk v univerzální šedé barvě. Klobouk je vyrobený z kožešinové plsti, která je příjemná, jemná a hřejivá. Stetson Saks se díky použití kožešinové plsti hodí i do chladnějšího počasí ale přitom dokáže udržet hlavu v perfektním klimatu i v počasí teplejším. Klobouk je decentně ozdobený širší černou stužkou na úpatí koruny, která je na levé straně uvázána do mašle.

Stetson Saks je perfektním doplňkem pánského Corporate Dress Codu (více se o tomto dress codu dočtete na našem webu) a ve finále všech mužů, kteří nosí oblek. Ačkoli je Stetson Saks vysoce formálním kloboukem, působí nenuceně a uvolněně.

Stetson Saks najdete na www.SEKORA.cz.

David Suchet jako Hercule Poirot v homburg klobouku

Al Pacino ve filmu Kmotr v homburg klobouku

 

 

Stetson SaksPříbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*