Espadrilky jako domácí obuv

Klasické espadrilky – lehké plátěné nazouvací boty s jutovou podešví (více se o espadrilkách dočtete na našem blogu) – jsou nejen perfektní letní volnočasové boty ale i vynikající domácí obuv. Jsou pohodlné, vzdušné a neunavují nohy ani po celodenním nošení. A navíc i dobře vypadají, ať již jako doplněk čistě domácího oblečení či jako doplněk usedlejšího, formálnějšího domácího outfitu.

Espadrilky jsou nesešněrovávají chodidla, jsou mimořádně pohodlné a podstatně víc sexy než běžné bačkory. Jutová podešev spolu s plátěným svrškem boty umožňuje nohám, aby volně dýchaly a nepotily se. Díky tomu, že se espadrilky vyrábějí v široké škále barev – a to i pastelových a pro boty netypických – dobře se kombinují i s domácím oblečením, které právě bývá pestřejších barev.

Gumová podrážka, která je navulkanizovaná na jutové podešvi, zabraňuje klouzání espadrilek i na typicky domácí, hladké podlaze. Samotná jutová podešev vytváří velmi příjemné klima pro nohu, která může dýchat a jutová podešev přirozeně odvádí a absorbuje pot z nohou.

V dnešním domácím prostředí, s ústředním topením a konstantní teplotou nad 20o C, jsou espadrilky opravdu perfektní domácí obuví. I pokud doma udržujete teplotu nižší, můžete použít jako domácí obuv espadrilky se semišovým svrškem, které jsou teplejší.

Espadrilky se výborně hodí jak k typickému, barevnějšímu oblečení. Ale stejně dobře se hodí i k džínám a T-Shirt, dnes mimořádně oblíbenému domácímu oblečení.

Použití espadrilek jako domácí obuv, na místo bačkor, vytváří stylový a přitom mimořádně pohodlný look, který s jinými domácími botami nebo bačkorami těžko docílíte.

Naší nabídku espadrilek najdete na www.SEKORA.cz.

Espadrilky jako domácí obuvPříbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*