SmartZipper – systém pro uchycení aktovek na zavazadlový vozík

SmartZipper je označení, které používá společnost McKlein pro speciálně vyvinutý systém, kterým lze snadno, rychle a bezproblémově přichytit aktovky, brašny a i některé kabelky na zavazadlový vozík. Odpadá tak nutnost mít v jedné ruce aktovku a druhou manévrovat se zavazadlovým vozíkem a podstatně vzrůstá komfort při cestování s více zavazadly.

SmartZipper je v podstatě kapsa na zadní vnější stěně aktovky či brašny, která je vybavená dvěmi zipy. Jeden zip uzavírá tuto kapsu standardně z vrchu a druhý zip je na spodní části kapsy. Při zavřeném spodním zipu je možné kapsu používat jako běžnou přihrádku na dokumenty, která je snadno přístupná i při zavřené aktovce. Po rozepnutí spodního zipu vznikne na zadní stěně aktovky průchozí prostor, kterým je možné prostrčit násadu zavazadlového vozíku, resp. nasadit aktovku na násadu vozíku. Rozteč mezi horním a spodním zipem je poměrně široká a aktovka tak na vozíku sedí opravdu pevně a spolehlivě.

Zavazadla na vozíku jsem dnes pravděpodobně tím nejrozšířenějším typem cestovního zavazadla (více se o zavazadlech na vozíku dočtete na našem blogu). Ti, kdo často cestují za obchodem nebo na jednání, si často berou sebou i klasickou aktovku, kterou používají jako klasický business doplněk a právě jim je SmartZipper určen především. Pomocí SmartZipperu jim odpadá nutnost nosit aktovku při přesunech v ruce, uvolňuje se jim jedna ruka a ve finále se starají jen o jedno zavazadlo místo dvou.

Použití SmartZipperu je jednoduché, neobtěžuje a přitom aktovka či brašna se SmartZipperem spolehlivě a perfektně sedí na vozíku. Aktovka, sundaná z vozíku, vypadá přitom elegantně a SmartZipper nijak nekazí výsledný estetický a stylový dojem z aktovky.

Systém SmartZipper se používá na většině aktovek a brašen značek McKlein a Siamod. Snadnost použití, bezpečnost přichycení i výsledný dojem systému SmartZipper plně naplňují heslo, které McKlein používá – funkčnost a styl.

Naší nabídku kožených aktovek, brašen a kabelek značek McKlein a Siamod najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*