Pánský outfit pro inspiraci (XV)

Dnes prezentovaný outfit je předzvěstí podzimu, období, kdy slunce je často na obloze, ale nemá již sílu; období, kdy se dny zkracují. Podzimnímu charakteru odpovídá nejen volba materiálů (teplejší ale vzdušné) ale i barevné ladění outfitu do teplejších hnědých tónů, tak charakteristických pro podzim.

Dnešní outfit pro inspiraci se pohybuje na pomezí dvou dress codů – Business Casual a Casual (nebo přesněji Smart Casual). Outfit je vhodný nejen na volnočasové nošení ale bez ztráty kytičky jej lze použít i pro dennodenní nošení do práce, kde není vyžadován striktní Corporate dress code.

Tmavě hnědý kašmírový svetr s výstřihem do V je asi tou nejviditelnější součástí outfitu. Jedná se o lehký svetr z jednou skané příze (tzv. 1 ply příze, o které se dočtete podrobnosti na našem blogu), která je lehká, jemná mimořádně příjemná na nošení. Vzhledem k tomu, že se jedná o kašmírovou přízi, je svetr překvapivě teplý ale zároveň prodyšný a dokáže zahřát v chladnějším počasí a současně i v teplejším počasí se v něm organismus nepřehřívá. Pod svetrem je oblečená klasická obleková košile s jemným modrým proužkem britské prestižní značky Turnbull & Asser. Jemný proužek na košili poněkud zjemňuje velké jednobarevné plochy svetru a rozepnutí nejvyššího knoflíčku u krku dodává punc nenucenosti a přitom i elegance. Límeček není vystrčený z výstřihu svetru a nepřebíjí celkový dojem okolo krku (a tím neodvádí pozornost od obličeje). Outfit je doplněný tmavě hnědým plstěným kloboukem Stetson Ramsey. Jedná se o klobouk typu fedora (více se o fedora kloboucích dozvíte na našem blogu), který je vyrobený z kožešinové plsti. V celkovém podání není klobouk dominantní součástí outfitu ale perfektně ho doplňuje a přidává mu značnou dávku elegance a stylovosti.

Svetr – Lehký pánský kašmírový svetr do V, tmavě hnědý, N.PEAL
Košile – Bílá košile s modrým proužkem s dlouhým rukávem, Turnbull & Asser
Klobouk – Stetson Ramsey – hnědý plstěný klobouk

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.

Pánský outfit pro inspiraci (XV)Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*