Stetson Manatee – sportovně laděná letní bekovka

Ploché čepky s kšiltem, tzv. bekovky (více se o bekovkách dočtete na našem blogu), ušité z lehké bavlněné látky, jsou ideálním doplňkem do letních dnů. Dobře chrání před prudkým slunečním zářením, větrem i před občasnými dešťovými přeháňkami. Bavlněná látka je dobře prodyšná a nezahřívá hlavu ani v tropických teplotách. Navíc je příjemná na omak i na nošení.

Stetson Manatee je klasickým příkladem sportovně laděné letní bekovky. Je ušitá ze směsové bavlněné látky (bavlna a polyamid), která má nejen příznivé vlastnosti bavlny, ale je i odolnější proti poškození či umazání. Stetson Manatee má užší střih a opticky nezvětšuje hlavu. Vzorek na čepici je poměrně výrazná modro oranžová kostička, která vytváří uvolněný, pohodový a sportovní charakter čepky. Barevně je kostičkový vzor stylově předurčený ke kombinování s typickým letním oblečením, které využívá jasnějších, pastelovějších barev. Na levé straně je na čepici našitá drobná mosazná destička s decentním logem výrobce, legendární americké značky Stetson (více se o značce Stetson dozvíte na našem blogu).

Stetson Manatee je výborným společníkem a stylovým módním doplňkem pro sportovněji založené ženy a muže. Perfektně se hodí nejen na mořskou pláž či do volné přírody, ale i v městském prostředí bude působit uvolněným a přitom elegantním dojmem.

Stetson Manatee najdete na www.SEKORA.cz.

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*