Tip na vánoční dárek pro pány – značková košile

Pánská košile je poměrně častým vánočním dárkem. Její obliba jako dárek souvisí zejména s tím, že pokud darujete klasickou košili ve správné velikosti, máte minimální šanci něco pokazit – košilí nemá žádný muž dost, a i když věnujete košili v barvě, nebo vzorku, který již obdarovaný má, stejně ji unosí.

Popularita košilí jako dárku vede někdy k tomu, že košile se jako dárek zprofanovala, asi tak jako bačkory nebo voda po holení. Řešení protikladu v užitečnosti košile a její pověstí „zase košile pod stromečkem“ může představovat opravdová, značková košile.

Opravdová značková pánská košile je totiž jiná. Nejde jen o to, že je vyrobená z perfektní bavlny, že má prověřený střih, že obsahuje detaily jako klínek v rozparku či vyndavací výztuže límečku nebo že její knoflíčky jsou z pravé perleti. Jde o to, že opravdová značková košile se prostě jinak, lépe nosí, že dává jejímu nositeli Jiný pocit. Kdo nenosil značkovou košili (a značkovou košilí myslím tu, která pochází z londýnské Jermyn Street nebo od Charveta v Paříži) těžko pochopí rozdíl, ale jedna taková košile dá za pravdu. Stane se nejoblíbenější, nejčastěji nošenou košilí (a nejčastěji pranou, ale díky tomu, že je vyrobená z opravdu kvalitní bavlny, vydrží i časté praní) a pokud se toho, kdo jí nosí zeptáte, proč, bude asi odpovídat něco o příjemných pocitech, o nenucené eleganci a o kvalitě.

Věřte, že značková košile se tak stane opravdu výjimečným dárkem, který se nezapomíná.

Naší nabídku značkových košilí (z londýnské Jermyn Street) jedné z těch „nejznačkovatějších“ světových značek Turnbull & Asser najdete na www.SEKORA.cz. Věříme, že s košilí Turnbull & Asser nedarujete jen košili, ale opravdový JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*