Šněrovací espadrilky

Šněrovací espadrilky jsou plátěné boty, které se přesně pohybují na pomezí volnočasové obuvi a bot, které je možné bez ztráty kytičky nosit i do zaměstnání, do kanceláře nebo i na obchodní jednání. Jsou pohodlné, vzdušné a přitom vypadají elegantně a stylově.

Šněrovací espadrilky jsou boty, jejichž výroba využívá tradičních výrobních postupů, které se používají u espadrilek (více se o espadrlkách dočtete na našem blogu). Podešev je vyrobená smotáním jutového provázku a jeho následným slisováním. Taková podešev je mimořádně příjemná, pohodlná a výborně saje pot. Na jutovou podešev je navulkanizována tenká gumová podrážka, která chrání podešev před příliš rychlým ošlapáním a navíc má i protiskluzové vlastnosti.

Svršek šněrovacích espadrilek je ušitý z pevné bavlněné látky, která je značně prodyšná a poměrně silná a odolná proti poškození. Boty mají tzv. uzavřené šněrování (více se o botách s uzavřeným šněrováním dočtete na našem blogu) a díky tomu vypadají velmi elegantně a přitom uvolněně.

Šněrovací espadrilky jsou perfektním doplňkem do teplých dnů. Nezapřou svůj espadrilkový původ a tedy i volnočasové využití, ale díky klasickému Oxford střihu boty disponují značnou dávkou nadčasové elegance. Šněrovací espadrilky je možné nosit na pláž, na turistickou vycházku do města, ale stejně dobře se hodí i k obleku s rozhalenkou.

Nabídku šněrovacích espadrilek najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*