Námět na vánoční dárek – značková kravata

Čím obdarovat a potěšit moderního muže? Jaký dárek zvolit k narozeninám pro úspěšného manažera, který má vše, co chce? Čím udělat radost svým významným zákazníkům mužského pohlaví? ZNAČKOVOU KRAVATOU !

Kravata je dnes nejvýznamnější částí pánského „obchodního“ oblečení, kterou může její majitel vyjádřit svou vlastní osobnost. V kancelářském prostředí většina mužů nosí jakousi „moderní uniformu“, která se skládá z tmavého obleku doplněného světlou košilí a černými doplňky (boty, pásek, aktovka). Možnost, jak tuto uniformu oživit a přizpůsobit charakteru muže, představuje právě vhodná vázanka.

Navzdory vysoce osobnímu významu volby kravaty – nebo snad i právě proto – je dnes více než 60 % všech kravat kupováno ženami. Vázanka je totiž vynikajícím námětem na dárek pro muže, který má prakticky všechno, protože vázanek v pánském šatníku prostě není nikdy dost.

Kvalitní značková vázanka je opravdu jednou z mála věcí, která potěší každého muže – ať jde o toho, kdo nosí oblek dennodenně do zaměstnání, nebo o mladého muže, který nosí kravatu jen výjimečně. Mezi notoricky známými dárky pro muže – ponožkami, vodou po holení a kapesníky – představuje elegantní kravata prestižní značky něco naprosto ojedinělého.

Tipy pro výběr kravaty jako dárku

Při výběru kravaty je vhodné pamatovat na to, že každý z nás má trochu jiný vkus. I po mnoholetém manželství může v otázce „líbí/nelíbí“ muž svou ženu velmi překvapit. Proto doporučujeme při volbě kravaty, kterou chcete obdarovat své blízké, vybírat spíše z „konzervativnějších“ a nadčasových modelů. Pro ty z vás, kteří si nejsou zcela jisti, máme připraveno několik doporučení:

Barva – optimálními barvami jsou modrá, tmavě červená a tmavě šedá či černá. Vychází to ze skutečnosti, že nejrozšířenějšími barvami obleků jsou tmavě modrá, šedá a antracitová/černá. Právě výše uvedené barvy vázanek se k těmto oblekům hodí téměř ideálně, a jsou proto vynikající volbou i pro muže, které neznáte dokonale

Vzor – proužkový nebo puntíkový vzor a jednobarevná vázanka představují naprostou jistotu při volbě dárku. Tyto vzory jsou zcela univerzální a je možné je nosit prakticky při jakékoliv příležitosti. Pokud toho, koho chcete kravatou potěšit, znáte více a odhadnete jeho vkus, můžete se pustit do výběru foulardových nebo Paisley vzorů. A pokud máte navíc i představu, k jaké příležitosti by měl obdarovaný vázanku nosit, můžete směle vybírat ze všech vzorů.

Tvar – značková kravata se obvykle nekupuje pouze na jednu sezonu, a proto i při výběru vázanky jako dárku je nejlepší zůstat u nadčasově prověřeného tvaru. V současné době je jedinou změnou tvaru kravaty její šířka. Ta „nadčasová“ je někde mezi 8,5 až 10 cm a vychází z toho, že právě tato šířka vázanky působí nejharmoničtějším dojmem vzhledem k šířce klop a současným střihům pánských sak.

Poslední pojistkou pro vás může být možnost kravatu vrátit – pokud se do vkusu obdarovaného opravdu netrefíte. A tuto možnost na www.sekora.cz máte – to zaručujeme.

Vázanky, které jsou obzvláště vhodné jako dárky, najdete na www.SEKORA.cz.

 

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru kravaty, která potěší vaše blízké – jsme si jisti, že s kravatami od www.SEKORA.cz získají opravdu JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

1 Komentáře.

  1. Dobrý den, opravdu zajímavý článek o kravatách. Můj partener si zpravidla oblečení jako obleky, košile a kravaty nakupuje sám, ale letos bych ho chtěla potěšit taky nějakou tou kravatou! zároveň si říkám, že by bylo originální koupit stejnou kravatu i našemu synovi, který má 7 let. Bylo by pak pěkné, kdyby bili kluci stejně oblečení napříkladna nový rok při objíždění rodiny. Pro syna už teda mám nerf a taky skolní aktovku od stilu, prptože tu co dostal do první třídy už jaksi zničil, je to celkem lump a neopatrný na své věci, takže nemá ani cenu raklamovat! Nikdo bynám to neuznal…

Přidat komentář


*