Stetson Orem – letní baseballová čepice se sluneční clonou

Stetson Orem je představitelem sportovních baseballových čepic (více se o baseballových čepicích dozvíte na našem blogu). Je speciálně navržená pro letní, horké a slunečné počasí ale zachovává si hlavní vlastnosti všech baseballových čepic – pohodlnost, skladnost, vysokou funkčnost a navíc je ještě elegantní.

Stetson Orem je ušitá z tenké polyamidové látky, která je v provedení Coolmax (více se o Coolmax látce dozvíte na našem blogu). Látka je jemná a poměrně tenká a díky této látce čepice výborně chladí i v opravdu tropickém počasí a perfektně odvádí pot. Použitá látka Coolmax navíc obsahuje UV filtr s faktorem 40+, tedy lze v čepici být na ostrém sluníčku celý den bez nebezpečí škodlivých vlivů, způsobených UV-A nebo UV-B zářením.

Čepice je navíc vybavená i protisluneční clonou, která může chránit zátylek a zadní část krku. Clonu tvoří pruh tenké Coolmax látky (opět s UV filtrem 40+) přišitý k zadní části čepky, který je schován v kapsičce na zip, která kopíruje korunu čepice směrem dovnitř. Po rozepnutí zipu lze sluneční clonu vybalit a rozprostřít tak, aby chránila vaz a krk – něco podobného lze najít i u čepicí francouzské cizinecké legie určených do africké pouště. Sluneční clona, Coolmax látka a UV filtr s faktorem 40+ tvoří z baseballové čepice Stetson Orem perfektního společníka do letních dnů – nejen na mořskou pláž, ale i do našeho prostředí.

Baseballovou čepici Stetson Orem najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*