Dámský outfit pro inspiraci (XI)

Dnešní outfit pro inspiraci je příkladem moderního, pohodlného stylu oblékání, tzv. Casual (nebo někdy označováno jako Smart Casual) Dress Codu. V tomto outfitu je možné chodit stylově oblečená do školy, do zaměstnání (které nepředepisuje elegantnější a formálnější Dress Cody) i na schůzku nebo na večerní posezení. Hlavními atributy jsou pohodlnost, uvolněnost a nenápadná elegance.

Kašmírový svetr s okrouhlým výstřihem v zajímavém, karmínovém, odstínu červené dobře ladí k tmavě modrým džínám nebo modrým kalhotám. Červená barva je v prostředí západní civilizace považována za typicky ženskou a použitý odstín červené, s mírně našedlým nádechem, je neagresivní, ženský a pohodový. V outfitu je použitý pouze jediný ozdobný doplněk – kostkovaný hedvábný šátek. Šátek je uvázaný okolo krku s poměrně velkým cípem, který je položený na prsou (podle návodu na vázání šátku, který najdete na našem blogu). Použitý šátek má dominantní barvou nafialovělý odstín modré a je doplněný i červenými linkami, které dobře ladí se svetrem.

Celý outfit je doplněný elegantní koženou taškou na notebook nebo tablet v hnědé barvě Siamod Borella (více se o této tašce dozvíte na našem blogu). Do tašky je možné uložit nejen notebook či tablet, ale i učebnice, poznámkový blok a další propriety. Taška je mírně zdobená, což podtrhuje ženskost celého dnešního outfitu.

Svetr – Tmavě růžový dámský kašmírový svetr s okrouhlým výstřihem, N.Peal
Šátek – Hedvábný šátek s barevnou kostičkou, A Piece of Chic
Taška – Siamod Borella – stylová hnědá taška na notebook

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.Dámský outfit pro inspiraci (XI)Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*