Semišové espadrilky – stylové letní boty

Semišové espadrilky, tj. espadrilky (více se o espadrilkách dočtete na našem blogu) se svrškem vyrobeným ze semišové kůže, patří k oblíbeným letním botám, jejichž doménou nemusí zůstat jenom volnočasové využití, ale dobře se hodí i k Business Casual Dress Codu (více se o tomto Dress Codu dočtete na našem blogu).

Semišový svršek (tj. svršek, vyrobený z kůže, která je na líci broušená) dodává espadrilkám luxusní nádech, vytváří z nich jakoby přechod mezi společenskou a volnočasovou obuví. Semiš dodává povrchu matně sametový nádech a zejména v tmavších barvách vypadá opravdu velmi stylově a chic. Stejně jako klasické plátěné espadrilky, i v semišových může noha dobře dýchat i v opravdu horkém počasí. Navíc, vzhledem k tomu, že semišová kůže musí být poněkud silnější než plátno, zahřejí semišové espadrilky i v chladnějším počasí (přiměřeně zahřejí). Klasická jutová podrážka dobře tlumí kroky i nerovnosti podložky a tak bývají semišové espadrilky velmi oblíbeným typem obuvi.

Semišové espadrilky v klasických barvách – černé, temně modré či i světlejší béžové – se velmi dobře hodí i k uvolněnějšímu elegantnímu oblečení pro dennodenní nošení do práce podle tzv. Business Casual Dress Codu. Ale i ty nejluxusnější espadrilky končí u tohoto oblečení, jakékoli použití semišových espadrilek pro elegantnější dress cody je vyloženě nevhodné. Ale jako volnočasová obuv působí opravdu stylově, elegantně a přitom přiměřeně uvolněně.

Vhodnost pro formální příležitosti Vhodnost pro dennodenní nošení Vhodnost pro volnočasové nošení
Semišové espadrilky
++ +++

Vhodnost udáváme pomocí 0 až 3 křížků, kdy 3 křížky znamenají maximální vhodnost a žádný křížek znamená, že daný typ pro danou příležitost opravdu není vhodný

Naší nabídku pánských semišových espadrilek najdete na www.SEKORA.cz.

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*