Vázání šátku XIV

Uvázání šátku podle dnešního návodu aktivně využívá halenku nebo košili a vytváří velmi sportovní a mimořádně uvolněný vzhled. Šátek jako doplněk celkového vzhledu se stává integrální součástí outfitu. Nošení šátku podle tohoto návodu je vhodné v teplém počasí nejen pro volnočasové aktivity ale může se použít i dennodenní pro nošení do zaměstnání, které nevyžaduje striktně formální dress code (více se o tzv. Corporate Dress Codu dočtete na našem blogu).

K uvázání šátku podle dnešního návodu je zapotřebí opravdu velký šátek o rozměrech alespoň 90 x 90 cm (více se o velikostech šátků dozvíte na našem blogu), protože kratší šátek by nepříjemně škrtil i kdyby se ho podařilo uvázat. Šátek by měl být v kontrastu k halence tak, aby dostatečně vynikl; na druhou stranu by neměl být v příliš výrazné barevné kombinaci tak, aby nepřehlušil celkový vzhled.

1. Podvažte si halenku pod prsy tak, že si ji vykasáte a uvážete na ní uzel. Šátek složte do dlouhého podlouhlého pásu (např. podle návodu na skládání metodou Pli de Base, kterou najdete na našem blogu).

2. Šátek si položte okolo krku s cípy směřující k uzlu na halence.

3. Šátek uvažte uzlem (nejlépe dvojitým, aby spolehlivě držel) k uzlu na halence. Doporučujeme si na halence vykasat rukávy a případně i zvednout límec. Těmito detaily se ještě více podtrhne mimořádně uvolněný vzhled.

Naší nabídku hedvábných šátků najdete na www.SEKORA.cz.

Vázání šátku XIVPříbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*