Letní kolekce luxusních hedvábných šátků značky A Piece of Chic

Na www.SEKORA.cz jsme doplnili nabídku luxusních hedvábných šátků francouzské značky A Piece of Chic o modely z letní kolekce 2015. Šátky značky A Piece of Chic se vyrábějí ve francouzském Lyonu a navazují na tradici výroby hedvábných šátků, která je v tomto městě již od renesance.

Šátky z letní kolekce roku 2015 mají rozměry 70 x 70 cm a obsahují především mimořádně elegantní a decentní šátky. Mnohé modely nějakým způsobem reflektují francouzskou tradici (šátky se vzorkem lilií) či se inspirovaly 20. a 30. lety 20. století. Mezi letními modely jsou i šátky s výraznějším, modernějším vzorkem (např. motiv jaguára či blesků). Použité hedvábí je nesmírně hebké a jemné a i na potisku je zřejmá dlouholetá tradice lyonského hedvábí.

A Piece of Chic je mladá značka z francouzského Lyonu, která navrhuje a vyrábí luxusní hedvábné šátky té nejvyšší kvality. Oblast okolo Lyonu je výrobou hedvábných šátků proslulá a první manufaktury, zpracovávající hedvábí se v této oblasti vyskytly již v 15. století. Světové proslulosti dosáhl Lyon koncem 19. a zejména ve 20. století. Právě na slavnou tradici výroby hedvábných šátků navazuje značka A Piece of Chic, která své šátky vyrábí výhradně v Lyonu. Inspirací pro značku jsou vzory, používané na šátcích v první polovině 20. století, doplněné o motivy ze současného prostředí městských subkultur, adrenalinových sportů či soudobého designu či architektury. Více se o značce Piece of Chic dozvíte na našem blogu.

Naší nabídku luxusních hedvábných šátků francouzské značky A Piece of Chic najdete na www.SEKORA.cz.

Letní kolekce luxusních šátků A Piece of Chic (2015)Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*