McKlein Hazel Crest – trochu jiná aktovka

Oficiální tiisková zpráva praví, že :”McKlein Hazel Crest je černá kožená aktovka na notebook s originálním a velmi praktickým designem se třemi hlavními přihrádkami. Ve vnitřním prostoru aktovky se nachází jedna  hlavní přihrádka, která může sloužit k ukládání objemnější listinné dokumentace. Na vnější straně aktovky v její zadní části, pod společnou chlopní se zavíráním na magnetické patentky, jsou umístěny 2 oddíly, přihrádka na notebook a přehrádka k ukládání příslušenství k notebooku nebo drobností jako jsou vizitky, telefon, tužky. Na přední sparně aktovky jsou umístěny celkem tři přihrádky z toho jedna je uzavíratelná zipem  a může sloužit k uložení listinné dokumentace a druhé dvě jsou samostatné kapsy, které mohou sloužit k ukládání např. klíčů, peněženky apod. Aktovka je velmi prostorná s praktickým uspořádáním.“

Hazel Crest je opravdu vyjímečná a trochu jiná aktovka. Zatímco běžné aktovky mají obvykle vnitřní prostor schovaný pod jedním uzavíráním, Hazel Crest je celá rozdělená na dvě samostatné části s dvěma samostanými uzavíracími chlopněmi. To co je na Hazel Crestu vidět zepředu je jen ta menší kapsa na spisy a na organizované uložení běžných drobností (a s designem, který je klasicky nadčasový). Ale podstatná část úložného prostoru – a to včetně vypolstrovaného oddílu na notebook – je v zadní části aktovky se samostatným uzavíráním chlopní na magnetické patenty. Ačkoliv může takováto konstrukce tašky budit rozpaky, je neskutečně praktická a pohodlná. Pokud potřebujete v práci nebo na jednání jen vyndat notebook, naplno oceníte jednoduchost a pohodlí, s jakým notebook vyndáte a zase zpět vložíte do aktovky. I použití magnetických cvočků na uzavírání této zadní chlopně usnadňuje život a v žádném případě nedochází k uvolňování nebo obnažení vnitřního prostoru – uzavírací chlopeň je dostatečně dlouhá a spolehlivě překrývá prostor, který má chránit. Snad jedinou daní za originální konstrukci aktovky McKlein Hazel Crest je to, že na zadní straně aktovky není (a konstrukčně ani být nemůže) systém SmartZipper, který umožňuje připnout aktovku na zavazadlový vozík.

McKlein Hazel Crest je opravdu trochu jiná a určitě si najde své příznivce i odpůrce. Já bezesporu patřím k příznivcům a snadnost používání, rychlá přístuopnost prostoru pro notebook i celkový elegantní vzhled si mne fakt získaly.

McKlein Hazel Crest je k dispozici v klasické černé barvě a elegantní hnědé. Více najdete na www.SEKORA.cz .

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*