Stetson Newberg – moderní plstěný fedora klobouk

Stetson Newberg je ryze moderní klobouk. Jedná se o klobouk s širší krempou, tzv. fedora klobouk (více se kloboucích fedora dozvíte na našem blogu), který je vyrobený z vlněné plsti, kterou značka Stetson označuje VitaFelt. Klobouk má univerzální, tmavě šedou antracitovou barvu, kterou lze velmi dobře kombinovat s ostatním oblečením.

Vlněná plsť VitaFelt, ze které je klobouk vyrobený, je mimořádně jemná a příjemná na omak. Zároveň odpuzuje vodu, je nepromokavá a i po zmačkání drží klobouk svůj tvar. Stetson Newberg má antracitovou, tmavě šedou, mírně morouhatou barvu, která je velmi univerzální. Na úpatí koruny je klobouk ozdobený užším hnědým koženým páskem, který má na levé straně velmi decentní mosazné logo výrobce. Použití hnědého ozdobného pásku zvyšuje možnosti kombinování klobouku i o outfity s hnědými koženými doplňky; kombinování Newbergu s oblečením s černými doplňky je umožněné díky tmavě šedé barvě vlastního klobouku. Stetson Newberg je dozdobený sojčím pírkem, zasunutým za ozdobný pásek; toto pírko je možné kdykoli odejmout či zase připnout.

Stetson Newberg je moderní a elegantní klobouk, který se ale dá nosit i k vyloženě volnočasovým nebo sportovním příležitostem. Fedora klobouk Stetson Newberg najdete na www.SEKORA.cz.

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*