McKlein River West – cestovní kožená brašna (nejen) na notebook

McKlein River West je ideálním zavazadlem na kratší cesty. Tato prostorná brašna má dva hlavní oddíly a přední snadno přístupnou kapsu. Zadní oddíl je primárně určen pro bezpečnou přepravu notebooku, který se ukládá do samostatného, vyjímatelného a polstrovaného obalu z balistického nylonu. Tento obal může sloužit i jako samostatná taška na notebook a lze k němu připnout ramenní popruh pro pohodlnější nošení. Přední oddíl brašny je rozdělen na tři samostatné sekce a jeho hloubku je možné rozšířit až o 5 cm a získat tak až o 30% větší přepravní kapacitu. Do předního oddílu lze uložit jak dokumenty, tak vybavení na kratší cestu (oblečení, hygienické potřeby apod.). Přední, snadno přístupná kapsa na zip, je vybavena přihrádkami na organizované uložení běžných drobností (klíče, PDA, vizitky, tužky apod.). Na zadní stěně brašny je patentovaný systém SmartZipper, který umožňuje jednoduše upevnit tašku na zavazadlový vozík.

Brašna McKlein River West je perfektním zavazadlem na služební cesty s přespáním. Je konstruována i tak, aby zjednodušila průchod přes kontrolní stanoviště na letištích (vyjímatelný ochranný obal na notebook) a je ideálním společníkem pro ty, kdo často cestují. Je vyrobena z prvotřídní hovězí kůže a i řemeslné provedení je na nejvyšší úrovni.

Luxusní kožená cestovní brašna McKlein River West má vnější rozměry 42 x 34 x 23 cm (resp. 42 x 34 x 28 cm při rozšíření přední kapsy) a její hmotnost je 2,6 kg. Je k dispozici v černé barvě a její cena je 4.992,- Kč bez DPH (5.990,- Kč s DPH).

Více na www.SEKORA.cz (hnědá) nebo na www.SEKORA.cz (černá).

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*