Hedvábné Tikki šátky s výrazným květinovým vzorem, A Piece of Chic

Mezi hedvábnými šátky francouzské značky A Piece of Chic (více se o této značce dozvíte na našem blogu), které jsou v nabídce na www.SEKORA.cz jsou i modely s výrazným květinovým vzorem. Šátky jsou ve dvou barevných variantách s černým a bílým pozadím. Autorkou grafického návrhu těchto působivých šátků je mladá francouzská umělkyně (a tatérka) z Toulouse Dit Cheynne.

Šátky mají označení Tikki, což je podle maorské mytologie jméno prvního muže, kterého stvořil bůh řádu a války Tu. Tikki našel první ženu Marikoriko v rybníce a ta ho svedla a společně zplodili Hine-kau-ataatu. V přeneseném smyslu je tikki velká dřevěná socha s lidskými rysy, které je možné nalézt v celé polynéské kultuře. Schematická znázornění Tikki jsou zobrazená na šátcích a doplňují výrazné květinové motivy.

Šátky Tikki značky A Piece of Chic v nabídce www.SEKORA.cz jsou ve velikosti 90 x 90 cm a jsou vyráběny tradičním postupem ve francouzském Lyonu (více se o lyonském hedvábí dozvíte na našem blogu). Šátky byly dovezené pouze v omezeném množství tak, aby každý zákazník získal – kromě mimořádně působivého a líbivého šátku – i opravdovou exkluzivitu.

Hedvábné Tikki šátky značky A Piece of Chic najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*