Stetson Madison – kožená bekovka z bizoní kůže

Bekovky, nebo-li ploché čepice s kšiltem, patří dnes mezi nejoblíbenější čepky. Jejich obliba je vysoká především u mužů, ale i ženy či dívky nosí bekovky rády a poměrně často. Bekovka je elegantní a přitom funkční a dobře chrání hlavu před nepřízní počasí a i před chladem poskytuje přiměřenou ochranu.

Bekovky, ušité z kůže tvoří jakýsi luxusnější segment mezi bekovkami (více se o kožených bekovkách dočtete na našem blogu). Kůže dobře vzdoruje vodě (dešti) a přitom je prodyšná a hlava se pod koženou bekovkou nepotí. Dobře se udržují a vypadají opravdu stylově a na první pohled luxusně.

Stetson Madison je kožená bekovka, ušitá z hnědé bizoní kůže. Použitá bizoní kůže má charakteristický sametový povrch, vzdáleně podobný semiši, ale jemnější. Stetson Madison patří mezi užší a nižší bekovky s celkově subtilnějším profilem, který bude dobře doplňovat i opticky menší hlavu.

Stetson Madison z bizoní kůže již na první pohled vypadá velmi luxusně a elegantně. Je to bekovka nejen pro volný čas, ale i pro dennodenní nošení (do práce) a i pro méně formální společenské události.

Bekovku z bizoní kůže Stetson Madison najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*