Dámský outfit pro inspiraci (X)

Dnes prezentovaný dámský outfit pro inspiraci je příkladem stylového oblečení na každý den, do kanceláře, na méně formální jednání. Tento outfit vyhovuje dnes nejrozšířenějšímu pracovnímu dress codu – Business Casual. Dnešní outfit je ideální pro slunečné jarní dny, kdy se pochmurná zima probouzí do optimistického jara, kdy se příroda okolo nás rozjasňuje a je plná příslibů hezkých a pohodových dnů.

Základem dnešního outfitu pro inspiraci je kašmírový top bez rukávů v ne zcela obvyklé jasné oranžové barvě, kterou výrobce – prémiová značka kašmírových úpletů N.PEAL – označuje jako rumělkově červenou. Top je upleten z lehké, jednou skané kašmírové vlny, do které je přidáno hedvábí tak, aby měl top umírněný, příjemný lesk. Jasně oranžová barva je plná optimismu a výborně kontrastuje s tmavě modrou barvou sportovního sáčka. Tmavě modrá barva saka výrazně zjemňuje poněkud ukřičenou, výraznou barvu kašmírového topu. Outfit je doplněný modrou bavlněno-polyamidovou bekovkou s výrazným brokátovým vzorem (více se o bekovkách s brokátovým vzorem dozvíte na našem blogu). Barevné ladění bekovky i jejího zlatavě hnědého brokátového vzoru perfektně ladí s oranžovo – modrou kombinací saka a topu. Celý outfit je doplněný modrými kalhotami, ale stejně dobře mohou mít kalhoty i černou barvu.

Dnešní outfit je uvolněný, moderní a přitom mimořádně elegantní a seriózní. V podobném outfitu budete i vy vypadat dobře.

Top – Oranžový kašmírový top bez rukávů, N.PEAL
Čepice – Stetson Hatteras – modrá bekovka s výrazným brokátovým vzorem

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.

Dámský outfit pro inspiraci (X)Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*