Vázání šátku XII

Šátek, uvázaný okolo krku níže popsaným způsobem, vytváří pod obličejem poměrně velkou a celistvou plochu. Proto i šátky s výrazným nebo velkým vzorem, uvázané tímto způsobem, vyniknou a i z velkého vzoru bude poměrně značná část viditelná a zřetelná.

Dominantní je u tohoto způsobu poměrně velký trojúhelník, který je složený pod bradou a splývá na prsa. K uvázání šátku touto metodou je potřeba zvolit šátek velké velikosti o rozměrech cca 90 x 90 cm (více se o velikostech šátků dozvíte na našem blogu). Vzhledem k jasně prezentované poměrně rozsáhlé ploše šátku by měl šátek být čistě hedvábný – vynikne opravdu luxusní lesk a textura kvalitního hedvábí. Šátek, uvázaný tímto způsobem, je vyjádřením uvolněného, sportovního stylu.

1. Šátek přeložte podle úhlopříčky tak, aby vznikl trojúhelníkový tvar. Složený šátek si dejte před obličej tak, že přeložená úhlopříčka je vodorovně a volný trojúhelník splývá dolů.

2. Cípy šátku obtočte zezadu okolo krku a nechte je směřovat směrem dopředu.

3. Cípy šátku vepředu pod bradou zavažte na dva uzlíky. Uzlíky by měly být umístěné pod splývajícím trojúhelníkem, který je překryje.

4. Šátek upravte tak, aby splývající trojúhelník zcela zakrýval uvázané uzlíky. Zároveň srovnejte proužky šátku okolo krku a trojúhelník vepředu nechte volně splývat s cípem přibližně ve středu těla.

Naší nabídku luxusních hedvábných šátků francouzské značky A Piece of Chic najdete na www.SEKORA.cz.

Vázání šátku XIIPříbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*