Stetson Warwick – elegantní klobouček vhodný i pro dámy a dívky

Už když jsme klobouček Stetson Warwick objednávali, vzpomněl jsem si na film Francouzská spojka, ve kterém Pepek Doyle v podání Gena Hackmana podobný klobouček nosil. Nebyl úplně stejný, ale typ kloboučku je podobný.

Stetson Warwick je spíše dámský klobouček, i když mužům sluší také. Je vyrobený z vlněné plsti, která má kostičkový vzor, který je tvořený pravidelně se střídající čtveřicí úseček kolmo na sebe. Tím, jak se černé úsečky střídají kolmo na sebe, vytváří na šedém pozadí právě onen kostičkový vzor. Klobouček má nízkou korunu, která je na vrcholu vytvarována do poměrně širokého úžlabí, ze kterého opět stoupá relativně široký střed koruny. Krempa kloboučku je úzká a na krajích ohnutá směrem nahoru. Klobouk je zdoben černou okrasnou stuhou, která je na levé straně spojená spojkou v barvě stuhy a v barvě kloboučku. Na spojce je umístěné decentní mosazné logo výrobce.

Stetson Warwick zcela mimořádně sluší ženám a dívkám. Není totiž jen prostředkem k ochraně hlavy před chladem či nepřízní počasí, ale velmi noblesním a nevšedním módním doplňkem. Díky svému šedavému zabarvení je současně i mimořádně univerzální a vhodný k většině oblečení a rozhodně nepůsobí vyzývavě či dominantně.

Více informací najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*