Náměty na valentýnský dárek – dárky pro muže

Svátek sv. Valentýna – Valentýn – je svátkem všech zamilovaných a intimních známých a slaví se 14. února. Tradice valentýnského svátku vznikla na počátku 20. století ve Spojených státech, odkud se lavinovitě šíří po celém světě. V poslední době je svátek sv. Valentýna hojně slaven i v České republice

K oslavám svátku sv. Valentýna nerozlučně patří to, že si zamilovaní či blízcí intimní přátelé navzájem dávají dárky a posílají přání. K typickým valentýnským dárkům patří květiny, cukrovinky nebo módní doplňky či drobné součásti oblečení.

Na www.SEKORA.cz najdete mnoho doplňků, které jsou mimořádně vhodné jako valentýnský dárek. Jsou nejen kvalitní, hezké ale jejich používání přináší opravdu JINÝ POCIT.

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky jsou drobným šperkem, který kromě své čistě praktické funkce – zapnutí rukávu košile – představují i krásný estetický doplněk pánského oblečení. V naší nabídce najdete knoflíčky klasického pojetí i knoflíčky vyloženě moderní. Všechny knoflíčky jsou opravdu originálním, neokoukaným dárkem a jejich nositeli budou navždy připomínat den sv. Valentýna. Naší nabídku manžetových knoflíčků najdete na www.SEKORA.cz.

Vlněné šály novozélandské značky Native World

Značka Native World je předním výrobcem úpletů z luxusní possum merino vlny (více se o possum merino vlně dozvíte na našem blogu), která je mimořádně hřejivá, jemná a šetrná. Její šály odrážejí novozélandský respekt ke krásné a nedotčené místní přírodě a jsou barevně laděné tak, že je lze bez nejmenších problémů kombinovat s ostatním oblečením. Naší nabídku šál značky Native World (detailnější profil značky Native World je na našem blogu) najdete na www.SEKORA.cz.

Ozdobné kapesníčky

Ozdobné kapesníčky, nošené v náprsní kapsičce saka vytvářejí jakýsi poslední estetický dotek celkového vzhledu. Jejich obliba mezi muži je v několika posledních letech na raketovém vzestupu a ozdobný kapesníček dokáže zásadním způsobem oživit poměrně fádní pánský bussines vzhled. Dnes se nosí i bez kravaty a je téměř neuvěřitelné, jak dokáže kousek hedvábí zvednout celkový vzhled. Naší nabídku ozdobných kapesníčků najdete na www.SEKORA.cz.

Značková košile

Košile je dnes nezbytnou součástí pánského šatníku. Nosí se jak k obleku, tak i k džínám nebo khaki kalhotám; je nezbytná pro všechny formální příležitosti a i pro volnočasové aktivity je velmi oblíbená. Opravdová značková košile se od běžných košilí odlišuje – je z kvalitní bavlněné látky, výborně sedí na těle a je opravdu dlouhověká. Světovým centrem značkových košilí je londýnská Jermyn Street, kde sídlí i prestižní značka Turnbull & Asser (více se o značce Turnbull & Asser dočtete na našem blogu), jejíž košile najdete v naší nabídce na adrese www.SEKORA.cz.

Značková kravata

Ačkoli se může zdát, že vázanky jsou na ústupu z módního výsluní, stále jsou okamžiky, kdy je kravata opravdu nezbytná. Kvalitní hedvábná vázanka od některé z předních světových módních značek je klenotem pánského šatníku. V naší nabídce najdete kravaty značek Giorgio Armani, Pierre Cardin, Dior, Dolce & Gabbana, Gucci nebo Versace. Doporučení pro výběr té pravé vázanky najdete na našem blogu a naší nabídku značkových kravat najdete na www.SEKORA.cz.

 

Prosím, navštivte nás na www.SEKORA.cz a vyberte svému partnerovi valentýnský dárek, ve kterém zažije JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*