Nové vlněné šály novozélandské značky Native World

Na www.SEKORA.cz jsme doplnili a rozšířili nabídku luxusních vlněných šál novozélandské značky Native World.

Šály novozélandské značky Native World jsou mimořádně příjemné a hřejivé. Pohodlně se nosí, nedráždí pokožku, dobře splývají a v neposlední míře jsou i elegantní. Za jejich vlastnostmi stojí především possum merino vlna, ze které jsou vyrobené. Possum merino vlna je směs té nejkvalitnější novozélandské ovčí merino vlny a vlny z vačnatce kusu liščího. Tento materiál je nesmírně příjemný na nošení a současně i hřejivý – udává se, že possum merino vlna je o 55% hřejivější než klasická merino vlna (více se o possum merino vlně dozvíte na našem blogu).

Šály z nové kolekce jsou obvykle s podélnými proužky a obvykle v tmavších barevných odstínech tak, aby se daly dobře kombinovat s ostatním oblečením.

Native World je moderní, sportovně laděná novozélandská značka, která patří nejstaršímu novozélandskému zpracovateli vlny. Značka se specializuje na úplety z possum merino vlny, která se vyznačuje jemností, lehkostí a vynikající hřejivostí (possum merino vlna je o 55% teplejší než kvalitní merino vlna). Všechny výrobky se značkou Native World jsou perfektním společníkem pro všechny volnočasové a méně formální aktivity. Více se o značce Native World dozváte na našem blogu.

Naší nabídku luxusních vlněných šál novozélandské značky Native World najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*