N.PEAL Sheridan – noblesní sportovní kašmírový svetr

Svetry neodmyslitelně patří především k oblečení sportovně laděného stylu. Velmi zdařilým exemplářem pánského sportovně laděného stylu je kašmírový svetr N.PEAL Sheridan.

Jedná se o svetr s výstřihem do V, který je možné zapnout jedním knoflíčkem a s límcem, který je možné nosit jak sklopený na ramena, tak i na stojáčka, kdy poskytuje dodatečnou ochranu krku. Svetr připomíná polo triko s dlouhým rukávem, ale dvakrát skaná kašmírová vlna – a tím poměrně silné provedení – nezanechává nejmenší pochybnosti, že se jedná o svetr. Silnější provedení svetru z té nejkvalitnější kašmírové vlny navíc zaručuje, že svetr je výborně hřejivý a perfektně chrání před nepřízní počasí. Navíc masivní použití 100% kašmíru působí i velmi luxusně.

Tento svetr nejlépe vypadá, pokud se nosí na jednobarevné triko s okrouhlým výstřihem (tzv. T-Shirt), které je v kontrastní barvě ke svetru. Doplněné džínami, flanelovými kalhotami či manšestráky vytváří opravdu stylový a noblesní outfit. Svetr se může nosit jak pod bundu či sportovněji střižený kabát, ale lze ho použít i jako vrchní vrstvu oblečení, pokud teploty neklesnou příliš pod cca 10 stupňů.

N.PEAL Sheridan je opravdu luxusní, stylový a noblesní kašmírový svetr, který se výborně hodí nejen na volnočasové aktivity, ale i pro méně formální business příležitosti. Má styl, dobře vypadá a tím, že se jedná o pořádný kus nejkvalitnějšího kašmíru i působí na první pohled luxusně.

Naší nabídku pánských kašmírových svetrů najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*