Manžetové knoflíčky Tyler & Tyler – doplněk moderního muže

Tyler & Tyler je mladá značka luxusních módních doplňků. Módní doplňky Tyler & Tyler jsou charakteristické klasickými kořeny, které jsou doplněné pozoruhodnou invencí tak, aby byly moderní a zároveň stylové. Klasické kořeny nezapřou svůj anglický původ a i tím přispívají k atraktivitě značky v dnešní době.

I manžetové knoflíčky v nabídce značky Tyler & Tyler vychází z filozofie značky – moderní, líbivý a někdy až provokativní vzhled, který ale vychází z klasických a nadčasových kořenů. Specialitou značky jsou manžetové knoflíčky, které vychází ze vzorů., které se vyskytovaly na tapetách viktoriánské doby – dodnes uznávaných a velmi působivých. V podání značky Tyler & Tyler vůbec nepůsobí archaicky, ale volbou jednotlivých motivů, jejich přizpůsobením 21. století a volbou barevného podání vznikly moderní, ale přitom klasické modely. Samostatnou kapitolou jsou i manžetové knoflíčky s mírně erotickým nábojem, na nichž se vyskytují ženské fotografie právě z viktoriánské doby.

Kromě manžetových knoflíčků, jejichž kořeny tkví v době panování královny Viktorie, má značka Tyler & Tyler v nabídce i manžetové knoflíčky se sportovní tematikou – tenis, fotbal či jízda na kole jsou jen některé příklady z této kolekce.

Určitě zajímavými jsou sady, ve kterých jsou manžetové knoflíčky doplněné kovovými výztužemi límečků košile. Na výztužích se opakuje motiv, který je na knoflíčcích a celek působí velmi zdařile.

Manžetové knoflíčky značky Tyler & Tyler mají opravdu svůj styl, který odpovídá modernímu muži. Naší nabídku manžetových knoflíčků Tyler & Tyler najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*