Stetson Ramsey – univerzální a moderní klobouk

Stetson Ramsey je jednoduchý, elegantní a velice univerzální klobouk, který se hodí jak pro formální příležitosti, tak i pro volnočasové aktivity. Je představitelem klobouků typu fedora (o kloboucích typu fedora se více dozvíte zde) a je vyroben z králičí plsti.

Stetson Ramsey má vyšší korunu a poměrně užší krempu. Na vrcholu koruny je vytvarována podlouhlá rýha a v přední části koruny, pod jejím vrcholem jsou na obou stranách prohlubně, které oživují a zvýrazňují celkový vzhled. Díky tomu, že klobouk je vyroben z králičí plsti (vzniká zplstnatěním vláken králičí kožky), je klobouk hřejivý a současně prodyšný a tím vhodný do podzimního i zimního počasí.

Stetson Ramsey je k dispozici ve 3 barvách – černé, tmavě hnědé a světle hnědé (odstín velbloudí srsti). Na úpatí koruny je klobouk ozdoben tříbarevnou stužkou, která je spojena na levé straně a spoj je doplněn logem výrobce. Ozdobná stužka je v barevném provedení od světle šedé až po temně černošedou u černé varianty, v odstínech hnědé u hnědé a ve variacích hnědošedé a hnědobéžové u barvy velbloudí srsti.

Asi nejuniverzálnější je černá varianta klobouku Ramsey. Bez ztráty kytičky ji lze vzít i na vysoce formální příležitosti, ale díky své jednoduchosti se hodí i na dennodenní nošení do práce či na volný čas. Tmavě hnědá variace je elegantní a vhodná, pokud máte na sobě hnědé kožené doplňky (boty, pásek, rukavice či aktovka). Velmi působivý je Stetson Ramsey ve světle hnědé barvě – odstín hnědobéžové evokuje barvu velbloudí srsti a díky své světlejší barvě působí mladistvě a neokoukaně.

Stetson Ramsey je vynikající volbou pro toho, kdo hledá univerzální, líbivý a chic klobouk pro pravidelné i občasné nošení. Více najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*