Dámský zelený kašmírový svetr

Zelená barva nepatří mezi nejrozšířenější barvy dámských svetříků. Za tím, že zelená barva je neprávem opomíjená stojí pravděpodobně fakt, že zelená je spojována s vojenskými uniformami a jako taková je pokládána spíše za mužskou barvu. Ale ve spektru odstínů zelené jsou i barvy jednoznačně ženské a navíc je možné zelenou dobře kombinovat s ostatními barvami.

V prostředí západní kultury je zelená barva spojována především s přírodou. Uklidňuje, chrání, navozuje pocit poklidu, štěstí a bezpečí. Díky jejímu spojení s přírodou vyjadřuje i zdraví, naději. Doplňkovou barvou k zelené je červená, příbuzné jsou modrá a žlutá – ne barevném kole je zelená umístěná tak, že se opravdu mimořádně dobře kombinuje s ostatními barvami.

Ne každý výrobce nabízí svetříky v odstínech zelené. Ale když se zelená opravdu povede, jako například barva s označením Emerald od britské značky kašmírových svetříků N.PEAL, dokáže být opravdu velmi ženská, přátelská a mimořádně elegantní.

Naší nabídku dámských kašmírových svetrů v odstínech zelené od britské prestižní značky N.PEAL najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*