Novozélandský dámský Koru svetr

Jedním z opravdu pozoruhodných svetrů, která má novozélandská značka Native World v nabídce je dámský propínací svetr, nazvaný Koru svetr. Tento svetr je elegantní ale i sportovní a plně vyhovuje požadavkům moderní ženy.

Koru svetr je silnější svetr s propínáním na zip. Svetr je možné zapnout až ke krku, kdy udržuje krk v teple; stejně dobře je možné ho nosit libovolně rozepnutý. Svetr je v elegantní černé barvě a okraje svetru – po obou stranách zipu, okolo krku, na spodním lemu svetru a manžety rukávů – jsou zdobeny ornamentálním vzorkem v béžové barvě. Vzorek je jemný a vychází z novozélandských folklórních kořenů.

Svetr je upletený z possum merino vlny, což je směs té nejkvalitnější novozélandské ovčí merino vlny (60%) a vlny vačnatce kosu liščího (tzv. possum vlna). Tento materiál je neobyčejně příjemný, jemný na omak, trvanlivý a zcela mimořádně hřejivý (possum merino vlna je o 55% hřejivější než ovčí merino vlna). Více se o possum merino vlně dozvíte na našem blogu.

Koru svetr je velmi univerzální. Díky své černé barvě a poměrně jemnému a decentnímu vzorku je opravdu elegantní a lze ho bez problémů nosit do práce, do kanceláře, na jednání či dokonce na společenské události, které nepředepisují formální oděv. Ale zároveň je Koru svetr i sportovní – zejména díky zapínání na zip a ke krku – a proto ho lze stejně dobře nosit na procházky do přírody, na lyže či jen na večerní posezení v horském středisku. Ve všech případech vypadá Koru svetr přirozeně a elegantně.

Novozélandský Koru svetr najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*