Oboustranné manžetové knoflíčky – praktické a elegantní

Manžetové knoflíčky zažívají v poslední době renesanci zájmu. Přestávají být vymezeny jako nezbytný doplněk pro formální oblečení, ale běžně se nosí i s džínami nebo khaki kalhotami.

Zajímavým a neobvyklým typem manžetových knoflíčků jsou ty, které jsou oboustranné. Takové knoflíčky mají dvě rovnocenné hlavy (část, která má být viditelná), které mohou být stejné nebo i značně rozdílné. Z praktického hlediska jsou knoflíčky s různými hlavami velmi univerzální, protože mohou doplňovat i značně odlišné celkové outfity.

V naší nabídce jsou oboustranné manžetové knoflíčky londýnské značky Turnbull & Asser. Typicky mají jednu hlavu černou z onyxu a druhou bílou z pravé perleti. Obě hlavy jsou spojeny decentním stříbrným řetízkem.

Pozoruhodné a krásné jsou oboustranné knoflíčky, jejichž hlavy vycházejí z elegantního Paisley vzoru a připomínají protáhlou kapku. Na obou stranách je kapka dvoubarevná, s černým středem a bílým okrajem nebo bílým středem a černým okrajem. Tyto knoflíčky vypadají na ruce opravdu úžasně.

Manžetové knoflíčky Turnbull & Asser jsou vyrobené z pravého stříbra a jejich hlava je z pravé perleti nebo onyxu. Více najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

1 Komentáře.

  1. Moc krásné manžetové knoflíčky.

Přidat komentář


*