Bekovky s brokátovým vzorkem značky Stetson

Stetson Hatteras Brocade

Ploché čepice s kšiltem, tzv. bekovky (více se o moderních typech čepicí dozvíte na našem blogu) patří k nejrozšířenějšímu typu čepicí. Jsou elegantní a přitom prozrazují sportovního ducha; dobře chrání před deštěm, sněhem i větrem a dokáží zahřát hlavu nositele. Dobře a pohodlně se nasazují i sundávají a nemívají tendenci rozcuchat účes. Vdechy tyto vlastnosti přispívají k jejich mimořádné oblibě jak mezi muži, tak i mezi ženami a dívkami.

Stetson Kent Flower

Bekovky se obvykle vyrábějí v jednobarevném provedení nebo s kostičkovým vzorkem. Poměrně zřídka se vyskytují s proužky a velmi výjimečně i s jiným vzorkem. Legendární americká značka Stetson nabízí ve své kolekci pro zimu 2014 i bekovky s výrazným, velkým vzorkem. Vzorek na bekovkách Stetson se nechal inspirovat ornamentálními, květinovými vzory, běžnými na některých brokátových látkách. Brokátový vzorek v provedení značky Stetson je sice výrazný, ale současně decentní a elegantní. Barevné provedení je vyváženě střídmé ale i výrazné a rozhodně není křiklavé.

Bekovky s brokátovým vzorkem jsou stylovým obohacením široké nabídky čepicí a klobouků značky Stetson, kterou najdete na www.SEKORA.cz.

Stetson Kent Flower

Stetson Hatteras Brocade

 

 

Stetson Hatteras Brocade

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*