Skládání ozdobných kapesníčků – Obrácený Puff

Kapesníček složený metodou Obrácený Puff

Skládání ozdobných kapesníčků do náprsní kapsy podle metody Obrácený Puff (anglicky označovaná jako Reverse Puff) je mimořádně jednoduché a pohodlné. Výhodou této metody je i to, že kapesníček může být z jemnější, tenčí hedvábné látky nebo se dokonce může jednat o klasický malý hedvábný šátek o rozměrech 50 x 50 cm (více se o velikostech šátků dočtete na našem blogu). Kapesníček nebo šátek by měl být hedvábný, protože hedvábí dodává celkovému outfitu charakteristický lesk a originální zrcadlení ve světle.

Vlastní postup skládání je velmi podobný jako u metody Puff (jak složit ozdobný kapesníček metodou Puff se dozvíte na našem blogu), jen v posledním kroku se kapesníček otočí tak, aby cípy kapesníčku směřovaly nahoru.

1. Uchopte kapesníček nebo šátek přibližně veprostřed, zvedněte ho a nechte volně splývat tak, aby lícová strana nebyla schovaná.

2. Přejeďte kapesníček druhou rukou směrem seshora dolu a ruku nechte těsně před cípy kapesníčku. Vršek kapesníčku otočte asi o 90o.

3. Otočte kapesníček o 180o tak, aby cípy kapesníčku směřovaly nahoru. Kapesníček natočte tak, aby nebyly vidět případné etikety výrobce a spodní část kapesníčku volně přeložte tak, aby se kapesníček dobře vešel do kapsičky.

4. Kapesníček naaranžujte do náprsní kapsy. Dbejte na to, aby viditelné cípy nebyly příliš dlouhé, protože – pokud použijete šátek nebo kapesníček z jemného hedvábí – mají tendenci se otáčet a kroutit. Obvyklé je, aby vykukovaly 2 až 3 centimetru kapesníčku.

Naší nabídku ozdobných kapesníčků najdete na www.SEKORA.cz a naší nabídku hedvábných šátků najdete na www.SEKORA.cz.

Skládání ozdobných kapesníčků – Obrácený PuffPříbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*