Inzerát na košile Turnbull & Asser z konce 70.let

Dostal se mi do ruky inzerát na košile Turnbull & Asser někdy z konce 70. let 20. století, který se mi opravdu líbí. Slavná a známá osobnost – v tomto případě Wisnston Churchill – a jednoduchý, vtipný a přitom nenásilný slogan. A co je ještě pozoruhodnější, Sir Winston byl opravdu dlouholetým a loajálním zákazníkem značky, takže i ta velikost č. 46 je možná správná.

Uvědomil jsem si, že jsou značky, které dělají svůj marketing trochu jinak. Nepamatuji se, že bych někdy někde viděl inzerát na Turnbull & Asser a i když jsme se jich ptali, jestli mají nějaké lifestylové fotky, tak nám odpověděli, že nemají, protože je nepotřebují. Pravděpodobně je to tím, že mají silnou a stabilizovanou bázi zákazníků, kteří se k nim vracejí a Turnbull & Asser tento pocit exkluzivního klubu konstantně posiluje a buduje, Jejich košile se zapínáním manžety rukávu na knoflíčky se zapínají na 3 perleťové knoflíčky (a mají to patentované) a ještě sami zákazníkům navrhují, že si rukáv mají zapnout jen na jeden – ten prostřední. To by mělo být známkou světaznalého muže, který ví, co je to styl. Stejně tak Turnbull & Asser je asi jedinou a poslední firmou z proslavené londýnské Jermy Street, která šije všechny košile v Anglii (už to není Londýn, ale stále Anglie). Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že jiné značky své konfekční košile opravdu šijí ve Vietnamu, Malajsii nebo Indii (a na košili tuto informaci obvykle nenajdete a pokud ano, musíte hodně hledat).

Čím déle máme značku Turnbull & Asser v nabídce, tím víc se mi líbí (možná to bude tím, že i já stárnu a posouvá se mi vkus víc ke klasice). Ale faktem je, že cokoliv mají v nabídce, je kvalitní, elegantní, klasické a nadčasové.

Naší nabídku luxusních košilí značky Turnbull & Asser najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*