McKlein Bronzeville – kompaktní kožená taška na notebook

McKlein Bronzeville je luxusní kožená brašna na notebook, která se vyznačuje mimořádně kompaktními rozměry a přitom dostatečným vnitřím prostorem. Taška je vybavena třemi hlavními přihrádkami uvnitř aktovky a dvěma kapsami na vnější straně. Vnitřní prostor obsahuje přihrádku na notebook (s polstrováním ochrannou hmotou, která pohlcuje nárazy), přihradádku opatřenou menšími kapsami k uložení drobností jako např. tižky,vizitky, zdroj k notebooku,  apod., a třetí vnitřní přihrádka může sloužit na ukládání listinné dokumentace. Vnější kapsa z lícové strany tašky je opatřena zipem a vnější přihrádka ze zadní strany aktovky je opatřena v horní části magnetem proti rozvírání a v dolní části je opatřena zipem. Tuto přihrádku lze využít  jako kapsu na listinné dokumenty a v případě rozevření spodního zipu je kapsa uzpůsobena pro upevnění na teleskopickou rukojeť vozíku kufru či tašky.

Brašna McKlein Bronzeville je perfektní náhradou nejběžnějších nylonových tašek na notebooky. Má podobné vnitřní uspořádání, malé vnější rozměry a dostatečný vnitřní prostor. Díky použité kůži ale brašna již na první pohled působí velmi luxusním dojmem a i promyšlené vnitřní uspořádání z ní činí příjemného společníka na cesty.

Taška McKlein Bronzeville je vyroben z kvalitní hovězí usně a vysoká pozornost je věnována i kvalitě použitého kování a zipů a celkovému řemeslnému zpracování. Taška má vnější rozměry 38 x 27 x 7 cm a nízkou hmotnost 1,2 kg. Je dodávána v klasické elegantní černé a středně hnědé barvě a její cena je 4.165,- Kč bez DPH (4.998,- Kč s DPH).

Tašku McKlein Bronzeville najdete v našem e-shopu na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*