Pánský kašmírový svetr s výstřihem do V – nadčasová klasika

Svetry s výstřihem do V představují nejrozšířenější a nejoblíbenější střih současných pánských svetrů. K jejich popularitě bezesporu přispívá to, že je možné je nosit pod sako a přitom zachovat celkově elegantní a téměř formální vzhled – alespoň u jednobarevných variant. Pokud jsou tyto svetry nošeny na košili s kravatou, je uzel kravaty viditelný a přispívá k celkově formálnějšímu a usedlejšímu výrazu oblečení. Tento typ svetrů je ale možné nosit i na košili bez kravaty k jeansům nebo i na bavlněné tričko s okrouhlým průkrčníkem (tzv. T-shirt) a pak nabízejí velmi sportovní vzhled.

Svetry této kategorie se navlékají přes hlavu a mohou mít různě hluboký výstřih. Obecně platí, že pokud je svetr určen k nošení spolu s kravatou, měl by být výstřih hlubší tak, aby byla viditelná větší část kravaty. Pokud je svetr určen pod sako, neměl by být utkán z příliš hrubého materiálu – obvykle postačí jednou až dvakrát skaná příze.

Klasické svetry do V jsou jednobarevné a typickými barvami těchto svetrů jsou černá, šedá, antracitová nebo tmavě modrá. Velmi elegantně působí i červená, žlutá (zejména v tlumenějších odstínech), případně i světlejší odstíny fialové, modré nebo stříbrošedé. Vícebarevné svetry se vzorem jsou předurčeny ke sportovnímu oblečení.

Britská značka N.PEAL vyrábí již více než 75 let ty nejkvalitnější kašmírové úplety. Kvalitě je podřízen celý výrobní proces – od výběru surové vlny, která pochází výhradně z oblasti vnitřní Číny, přes následné zpracování, které používá tradiční a prověřené postupy. Charakteristickými znaky pro výrobky značky N.PEAL jsou kvalita, nadčasový a přitom velmi moderní vzhled a široké spektrum nabídky pánských i dámských svetrů a úpletů.

Nové pánské svetry z podzimní kolekce, o které www.SEKORA.cz rozšiřuje svou nabídku vychází vstříc potřebám moderních mužů. Oblíbený a nejrozšířenější svetr s výstřihem do V je vyrobený z jednou skané příze a je tedy velmi lehký a jemný a zároveň i hřejivý, měkký a jemný na dotek. Kromě klasických barev (černá a temně modrá) jsou nově v nabídce tyto svetry i v moderní světle stříbrošedé, světle modré a temně fialovočervené barvě, která nese označení Persia. K dispozici jsou tyto oblíbené svetry i v lahvově zelené či červené barvě. Některé z nových barev – zejména světle stříbrošedá a temně fialová Persia – jsou ideálními pro běžné dennodenní business nošení, perfektně doplňují klasický pánský oblek. Naproti tomu světle modrá či jasnější červená najdou své uplatnění zejména při volnočasových aktivitách či při sportu. Nové svetry, spolu s doplněním nabídky klasických modelů, vytvářejí předpoklad, že v nabídce prémiových kašmírových svetrů prestižní značky N.PEAL si vybere ten svůj opravdu každý muž. Zároveň široká nabídka pánských kašmírových svetrů usnadňuje i výběr ženám, které hledají opravdu hodnotný, elegantní a spolehlivý dárek pro své blízké mužského pohlaví.

Nabídku pánských kašmírových svetrů britské značky N.PEAL najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*