Stetson Amsterdam – stylový letní slamák

Stetson Amsterdam je stylový letní slamák, který je reinkarnací francouzských kulatých slamáků ze 20. a 30. let 20. století. V té době patřily slamáky tohoto typu k mimořádně oblíbeným letním doplňkům a jejich použití nebylo vázáno jen na volnočasové aktivity, ale staly se jakýmsi letním ekvivalentem vysoce formálního typu klobouku Homburg (více se o klobouku Homburg dozvíte na našem blogu).

Stetson Amsterdam je elegantní letní slamák kulatého tvaru se středně vysokou korunou a mírně širší krempou. Je upletený ze 100% přírodní slámy v její přirozené, zlatavé barvě. Klobouk je ozdobený širší dvoubarevnou stuhou v kombinaci modré a bílé barvy. Na levé straně klobouku je na ozdobné stuze vytvořená mašle, na které je umístěná drobná obdélníková mosazná destička s logem výrobce. Konstrukce klobouku je pevná a slamák výborně drží svůj tvar.

V dnešní době najde slamák Stetson Amsterdam své uplatnění především při volnočasových aktivitách, v horkém počasí. Perfektně ladí s bílým nebo světle modrým polo tričkem, lehkými plátěnými kalhotami, šortkami nebo lehkou sukní. Klobouk je vhodný jak pro muže, tak i pro ženy nebo dívky.

Stylový letní slamák Stetson Amsterdam najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*