Dámský outfit pro inspiraci (VI)

Kombinace výraznějších, jasnějšchích barev je zíkladem tohoto dámského outfitu pro vaší inspiraci. Výraznější barvu jsou vhodné zejména do letního šatníku, kdy vynikají ve slunečních dnech. Sluneční světlo má tendenci poněkud srovnávat, zplošťovat barevné kontrasty a proto jsou výraznější barvy (a jejich kontrast) zcela přiměřené.

Světle fialový lehký kašmírový svetr s výstřihem do V a s propínáním (tzv. cardigan) je oblečen na jednoduchou, čistě bílou T-Shirt. Sám o sobě je tento kašmírový svetr mimořádně působivý; fialová barva, jako kombinace oblíbených barev červené a modré, se dobře snáší s většinou barev. Světlý odstín této fialové je velmi decentní a elegantní.

Červená hedvábná šála se zlatými konturami ryb vytváří zajímavý barevný kontrast právě se světle fialovou barvou svetru. Červená není nejběžnější barevnou kombinací, která dopňuje fialovou, ale dobře k ní ladí a pasuje. Outfit je doplněný lehkou bavlněnou bekovkou s jemnými bílými a modrými proužky, která z větší vzdálennosti vypadá jako světlounce modrá, což je po červené druhá základní barva, ze které je vytvořená fialová na kašmírovém svetru.

Svetr – Světle fialový dámský kašmírový svetr s propínáním a výstřihem do V, N.PEAL
Šála – Červená hedvábná šála s motivem ryby, A Piece of Chic
Čepice – Stetson Hatteras – bavlněná bekovka s modrými a bílými proužky

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.

Dámský outfit pro inspiraci (VI)Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*