Siamod Fratti – luxusní kožená kabelka na notebook

Značka Siamod je označení nejvyšší řady aktovek a kabelek americké firmy McKlein USA, která je známá i v České republice. Aktovky a kabelky Siamod se vyznačují použitím těch nejkvalitnějších materiálů – od usně, přes zipy, přezky, podšívky až po nítě, kterými jsou kabelky a aktovky šité. Zároveň zachovávají výrobky značky Siamod stejnou filozofii, jako mateřská značka McKlein – kombinace funkčnosti a stylu, atraktivní a přitom nadčasový vzhled a vysoká míra pozornosti, věnovaná každému detailu.

Kabelka Siamod Fratti ideově vychází z jedné z ikon mezi dámskými kabelkami –  kabelky Birkin. Zcela ve smyslu filozofie značky Siamod ale přináší do osvědčeného, elegantního a nadčasového vzhledu prvky moderní funkčnosti – polstrování pro notebook, kapsičky na uložení  běžných drobností, snadno přístupnou kapsu na přední straně tašky. Vnitřní prostor kabelky Siamod Fratti je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž jeden je polstrován speciální hmotou, která pohlcuje rázy a je primárně určen pro bezpečný transport notebooku. Kabelka je určena k nošení přes rameno a je vybavena ramenními pásky, u kterých lze individuálně přizpůsobit jejich délku postavě majitelky. Elegantní hnědá (cognac) barva je oživena stříbrnými detaily. Stejně jako ostatní modely značky Siamod je i kabelka Fratti vyrobena z pravé kůže a její řemeslné zpracování je perfektní.

Kabelka Siamod Fratti má vnější rozměry 42 x 29,5 x 12,5 cm a její váha je 1,6 kg. Je k dispozici v tmavě hnědé (cognac) barvě a je k dispozici na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*