Dámské kašmírové svetry v odstínech červené

Dámský kašmírový cardigan temně červený, N.PEAL

Červená je oblíbenou a klasickou barvou dámských svetrů. Je elegantní, ale zároveň i výrazná a dokáže nejen doplňovat celkový outfit, ale stát se i hlavním, ústředním prvkem celého outfitu.

Červená barva je v prostředí západní kultury považována za typickou ženskou barvu. Působí vznešeně, rozhodně není fádní a budí energický dojem.Červená je barvou královskou a v minulosti bylo v některých společenstvích nošení červeného oblečení vyhrazeno jen těm nejpriviligovanějším vrstvám. Navozuje energickou akci, připomíná vzrušení ale zároveň je velice elegantní. Velkou výhodou červené je, že dobře ladí prakticky s veškerým běžným dámským oblečením – snad právě proto, že je považována za klasickou ženskou barvu.

Dámské kašmírové svetry v odstínech červené barvy – od světle růžové přes rumělkovou až po temně rudohnědou – jsou módním doplňkem, který dokáže dát ženský náboj celkovému vzhledu nositelky. Ať již se jedná o svetry propínací (tzv. cardigany) nebo o sportovněji laděné svetry s okrouhlým nebo véčkovým výstřihem, vždy dobře ladí a podtrhují ženskost outfitu.

Naší nabídku dámských kašmírových svetrů v odstínech červené barvy najdete na www.SEKORA.cz.

Červený kašmírový svetr s výstřihem do V, N.PEAL

Jasně růžový kašmírový svetr, N.PEAL

 

 

 

 

 

 

 

 

Kašmírový propínací svetr s výstřihem do V, N.PEALPříbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*