Jarní bekovky značky Stetson

Stetson Brooklyn

Ploché čepice s kšiltem – tzv. bekovky – ušité z jemné, tenčí vlněné látky jsou ideálním společníkem a stylovým módním doplňkem do jarního počasí, kdy slunce již dokáže ohřát vzduch, ale kdy zároveň můžou poměrně rychle přijít období s horším a studenějším počasím. Lehká vlněná látka, ze které jsou jarní bekovky značky Stetson vyrobené je téměř ideálním materiálem pro bekovky pro jarní počasí. Vlna, i v případě tenčí látky, je dostatečně hřejivá, ale zároveň i prodyšná a tak vytváří velmi komfortní, útulné prostředí pro hlavu.

Jarní bekovky značky Stetson jsou i nadčasovým módním doplňkem, který přidává svému nositeli eleganci a styl. Jsou vhodné nejen pro muže, ale i pro ženy a dívky.

Značka Stetson je ryzí americká legenda. Na trhu je od roku 1865 a klobouky této značky se staly ikonou dobývání Západu Spojených států a později i hvězdou filmového plátna. Současná nabídka značky Stetson je úzce svázána se zavazující tradicí, ale je obohacena i o moderní a vysoce funkční klobouky a čepice, vhodné i do 21. století. (Více se o značce Stetson dozvíte na našem blogu.)

Nabídku jarních bekovek značky Stetson najdete na www.SEKORA.cz.

Stetson Brooklyn

Stetson Hiko

 

 

 

 

 

Stetson KentPříbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*