Pletené kašmírové vázanky

Pletené kravaty zažily vrchol své popularity od konce 60. let 20. století do počátku let osmdesátých a nyní se nezadržitelně vrací jako módní součást pánského i dámského šatníku. Pro tyto kravaty je charakteristický rovný, pravoúhlý střih a mírně užší šířka vázanky. Díky tomu kravaty působí zeštíhlujícím dojmem. Pletené vázanky vychází vstříc modernímu trendu uvolněnějšího a méně formálního oblečení a jsou perfektním doplňkem pro business prostředí.

Tyto vázanky jsou vhodným doplňkem i dámského oblečení, kde přidávají na formalitě, ale zároveň stále působí moderním a uvolněným dojmem.

Britská značka N.PEAL vyrábí již více než 75 let ty nejkvalitnější kašmírové úplety. Kvalitě je podřízen celý výrobní proces – od výběru surové vlny, která pochází výhradně z oblasti vnitřního Mongolska, přes následné zpracování, které používá tradiční a prověřené postupy. Charakteristickými znaky pro výrobky značky N.PEAL jsou kvalita, nadčasový a přitom velmi moderní vzhled a široké spektrum nabídky pánských i dámských svetrů a úpletů. O kvalitě úpletů značky N.PEAL svědčí i to, že mezi věrnými zákazníky této značky je možné najít takové celebrity jako Marylin Monroe, Carry Grant nebo Elizabeth Taylor.

Všechny výše uvedené vlastnosti bezpochyby stojí za renesancí pletených kravat a jejich aktuální módností. Vázanky, upletené z kvalitní kašmírové vlny patří neodiskutovalně k těm nejluxusnějším a přitom i cenově dostupným (cena kašmírových vázanek značky N.PEAL je 1.980,- Kč včetně DPH) a najdete je na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*